Новости

Скидки: Четыре Выгодных Сезона

Разовая покупка:

от 400 грн. до 499 грн.  -  4%

от 500 грн до 699 грн.  -  5%

от 600 грн. до 699 грн. -   6%

от 700 грн. до 799 грн. -  7%

от 800 грн. до 1499 грн. - 8%

от 1500 грн. до 2499 грн.-10%
от 2500 грн. - 15%

*Скидки предоставляется только на товары, заказаные предварительно по телефону или через интернет-форму.
**На товары, которые имеют индивидуальную скидку, акция не распространяется. Скидки не суммируются.
***На товары, цена которых выше 400грн, скидка не распространяется.


Это интересно

Кролики развивают скорость бега до 56 км/ч, зайцы значительно опережают их в скорости — 72км/ч.

Эта кроличья способность быстро передвигаться доставляет немало хлопот его…

Самый большой приплод, который принесла крольчиха, составил 24 детёныша.

Такой рекорд был зафиксирован лишь два раза — в…

Все для кролиководства и звероводства

Вы можете приобрести в специализированном проффесиональном магазине -…

Интернет-магазин "Новые Кролики"

это инновационные технологии, решения и передовой опыт в…

Интернет-магазин "Нові Кролі"

это профессиональный магазин для кролиководов.

Интернет-магазин "Новые Кролики"

это много профессиональной информации о современном кролиководстве и…

По ключевому слову " вакцинація кролів" найдено:

Вакцини кроликам

У кроликівництві вакцинація кроликів має велике значення для збереження хорошого здоров'я кроликів. Від багатьох хвороб кролів їх вилікувати просто не можливо. Це стосується зокрема вірусних захворювань кролів. Також є хвороби кроликів небезпечні для людини. Тому вакцинація кролів займає важливе місце в кролівництві. Часто єдиним способом попередити небезпечні захворювання кроликів є застосування вакцин для кроликів. Вакцинувати кроликів потрібно починаючи з півторамісячного віку. Схеми вакцинації кроликів зазвичай прописані в інструкціях до вакцин. Пропонуємо вакцини для кроликів проти ВГХК кроликів, вакцини проти міксоматозу кролів, вакцини проти пастерельозу кроликів, а також Міксорен, Песторін (ГБК), Песторін Мормікс, та інші. Шкірні хвороби кроликів можна попередити і лікувати за допомогою вакцин Вакдерм і Мікродерм (мікроспорія у кроликів і трихофітія). Якісні вакцини для кроликів за доступною ціною ви зможете знайти в магазині для кроликів Нові Кролі.

Вакцини для щеплення кролям

Песторін (ГХК), Міксорен, Вакцина проти міксоматозу кроликів (Росія), Вакцина проти ВГХК кроликів (Росія), ПАСОРІН-ОЛ, Песторін Мормікс та інші - вакцини для профілактики хвороб кроликів, які використовують для успішного ведення кролівництва. Щоб захистити кролів від інфекційних хвороб кроликів або вірусних хвороб кроликів робіть щеплення кроликам своєчасно з дотриманням всіх режимів вакцинації кроликів. Перед вакцинацією кролів обов'язково роблять профілактику глистів у кроликів, щоб вакцина правильно подіяла. Вакцинацію кроликів, яких утримують для промислового вирощування і тих, які кролівники вирощують для себе просто недоцільно робити у ветеринарних клініках. Тому початківці кролівники повинні завчасно потурбуватися про закупівлю необхідних вакцин для кроликів, які можна купити у ветеринарних аптеках. Ми пропонуємо кролівникам сертифіковані вакцини за доступними цінами. Дізнатися про те скільки коштує щеплення для кролика, ціни на вакцини для кроликів, які пропонуємо ми, а також ознайомитися з інструкціями по застосуванню вакцин для кроликів можна на сайті магазину ветпрепаратів для кроликів Нові Кролі.

Продам Песторін від ВГХК кроликів

Песторін (ГХК) вакцина інактивована використовується для профілактики кроликів проти вірусної геморагічної хвороби кроликів. До складу цієї вакцини для кроликів входить вірус геморагічної хвороби кролів, штам сАМР V-351 хв. 640 ДАТ макс. 1024 ГАО, до якого і виробляється імунітет кроликів після вакцинації кролів. Починати вакцинувати кроликів можна з 10 тижневого віку. У щеплених кролів імунітет до ВГХК розвивається через 10 днів після вакцинації і триває протягом 1 року. Виробник вакцини Песторін чеська компанія Біовета не рекомендує змішувати вакцину Песторін з живою вакциною проти міксоматозу кролів. Не змішуючи, окремо вакцину Песторін можна застосовувати кролям з живою вакциною проти міксоматозу, якщо це також вакцина виробництва Біовета, наприклад, Міксорен. У кролівництві вакцинація кроликів проти ВГБК і міксоматозу відіграє важливу роль для збереження здоров'я і життя кроликів. ВГБК у кроликів майже не залишає їм шансів вижити. Вакцина проти ВГХК кроликів Песторін дає кроликам захист від цього вірусної хвороби кроликів. Песторін вакцину ВГХК купити можна в спеціалізованій ветеринарному магазині для кроликів Нові Кролі. Ветаптека Нові кролі - це широкий вибір ветпрепаратів для кроликів. Висилаємо препарати для кроликів по всій Україні.

Песторін Мормікс - подвійний захист здоров'я кроликів

Вакцина від ВГХК і міксоматозу Песторін Мормікс - краще рішення вакцинації кроликів відразу від двох захворювань кролів. Щоб уникнути загибелі кролів вакцинують їх від небезпечних для їхнього життя вірусних хвороб кроликів. ВГХК і міксоматозу кроликів - заразні хвороби кроликів, які майже не лікуються і не залишають шансів кроликам вижити. Песторін Мормікс виробництва Біовета (Чехія) формує імунітет кроликів до міксоматозу вже через 9 днів, а до ВГБК через 2-3 тижні після вакцинації кролів. Імунітет кроликів зберігається протягом 6 місяців до міксоматозу і близько року до вірусної геморагічної хвороби кролів. Вакцинувати кроликів можна починаючи з 10-тижневого віку. Своєчасна вакцинація кроленят від цих 2х небезпечних для життя кроликів хвороб забезпечує їм надійний захист від ВГХК і міксоматозу і від зайвих клопотів господарів кроликів. Перевагою вакцини Песторін Мормікс є те, що це одна вакцина відразу від 2х найпоширеніших вірусних захворювань кролів. Вакцину проти міксоматозу і ВГХК Песторін Мормікс можна купити в ветеринарній аптеці для кроликів Нові Кролі. Вакцини для кроликів висилаються тільки кур'єрськими службами доставки по всій Україні протягом 1 доби для збереження якості вакцини в специфічному температурному режимі.

Пасорін Ол від пастерельозу кроликів

Вакцина проти пастерельозу кроликів інактивована Пасорін Ол використовується для профілактики пастерельозу у кролів. Пастерельоз у людини також можливий, так як їм людина може заразитися від тварин. Пастереллез кроликів - хвороба кролів небезпечна для людини. Тому своєчасна вакцинація кроликів від пастерельозу може не тільки зберегти життя кроликам, але опосередковано убезпечити людину від цієї хвороби. Вакцину для кроликів Пасорін Ол виробника Біовета (Чехія) можна використовувати для профілактики кроликів вже у віці 4 тижнів. Для повного захисту кроликів від пастерельозу вакцинацію кролів вакциною Пасорін Ол роблять кожні 6 місяців. Кроликів вакцинують тільки, якщо вони здорові. Щеплення кроликам дорослим перший раз робляться вакциною Пасорін Ол два рази в інтервалі трьох тижнів, наступні регулярні заходи імунізації з використанням однієї вакцинної дози повторюються один раз через кожні 6 місяців. Вакцина проти пастерельозу кроликів Пасорін Ол і інші вакцини для кроликів - в інтернет ветаптеці Нові Кролі. Вакцини для кроликів висилаємо кур'єрськими службами доставки по всій Україні. Вакцини йдуть до одержувача добу, при цьому зберігається необхідний температурний режим.

                


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: