Новости

Скидки: Четыре Выгодных Сезона

Разовая покупка:

от 400 грн. до 499 грн.  -  4%

от 500 грн до 699 грн.  -  5%

от 600 грн. до 699 грн. -   6%

от 700 грн. до 799 грн. -  7%

от 800 грн. до 1499 грн. - 8%

от 1500 грн. до 2499 грн.-10%
от 2500 грн. - 15%

*Скидки предоставляется только на товары, заказаные предварительно по телефону или через интернет-форму.
**На товары, которые имеют индивидуальную скидку, акция не распространяется. Скидки не суммируются.
***На товары, цена которых выше 400грн, скидка не распространяется.


Это интересно

Интернет-магазин "Новые Кролики"

это много профессиональной информации о современном кролиководстве и…

Кролики развивают скорость бега до 56 км/ч, зайцы значительно опережают их в скорости — 72км/ч.

Эта кроличья способность быстро передвигаться доставляет немало хлопот его…

Интернет-магазин "Новые Кролики"

это инновационные технологии, решения и передовой опыт в…

Самый большой приплод, который принесла крольчиха, составил 24 детёныша.

Такой рекорд был зафиксирован лишь два раза — в…

Все для кролиководства и звероводства

Вы можете приобрести в специализированном проффесиональном магазине -…

Интернет-магазин "Нові Кролі"

это профессиональный магазин для кролиководов.

По ключевому слову "щеплення кролів" найдено:

Вакцини для кролів будь-яких порід

Пропонуємо вакцини для кроликів будь-яких порід, щеплення кроликам забезпечують безпеку кроликів від різних непередбачуваних хвороб кроликів. Ветпрепарати для кроликів, зокрема вакцини для кроликів стають необхідною частиною підтримки і зміцнення здоров'я кроликів і правильного догляду за кроликами. Особливістю деяких захворювань кроликів є те, що їх вилікувати неможливо. Наприклад, це стосується вірусної геморагічної хвороби кролів або міксоматозу кролів. Тому кроликів вакцинують, щоб попередити ці та інші хвороби. Вакцинацію кроликів проводять за допомогою вакцин Міксорен, Песторін (ГХК), Песторін Мормікс (комплексна вакцина) або Вакцини проти міксоматозу кролів, Вакцини проти ВГХК кроликів, вакцина проти пастерельозу кроликів (ПАСОРІН-ОЛ). Від захворювань шкіри кроликів допоможуть захистити і вилікувати такі вакцини для кроликів як Вакдерм або Мікродерм, які використовуються від мікроспорії та трихофітії у кролів та ін. Магазин для кроликів Нові Кролі пропонує кращі вакцини для кроликів.

Профілактика хвороб кролів вакцинами

Пропонуємо для профілактики захворювань у кроликів вакцини для кроликів: від міксоматозу, проти вірусної геморагічної хвороби кроликів, проти пастерельозу (хвороба кролів небезпечна для людини), вакцини для профілактики та лікування шкірних хвороб кроликів - трихофітії і мікроспорії кролів. Вакцинацію кроликів зазвичай роблять, починаючи з півторамісячного віку. Як кроленятам, так і дорослим кроликам перед вакцинацією проганяють глисти. Профілактика глистів у кроликів потрібна тому, що якщо у кроликів є паразити, то це може перешкодити правильній дії вакцини. Багато хто замислюється: чи потрібні щеплення кроликам. Зважаючи на те, що  кролики захворівши, рідко виживають, то вакцинація кроликів дозволяє захистити їх від зараження хворобами, а хвороби зазвичай швидко поширюються між кроликами, то щоб уникнути погибелі цілого поголів'я кроликів, їх обов'язково вакцинують. Вакцини для профілактики хвороб кроликів у ветеринарному магазині для кроликів Нові Кролі.

Вакцини для щеплення кролям

Песторін (ГХК), Міксорен, Вакцина проти міксоматозу кроликів (Росія), Вакцина проти ВГХК кроликів (Росія), ПАСОРІН-ОЛ, Песторін Мормікс та інші - вакцини для профілактики хвороб кроликів, які використовують для успішного ведення кролівництва. Щоб захистити кролів від інфекційних хвороб кроликів або вірусних хвороб кроликів робіть щеплення кроликам своєчасно з дотриманням всіх режимів вакцинації кроликів. Перед вакцинацією кролів обов'язково роблять профілактику глистів у кроликів, щоб вакцина правильно подіяла. Вакцинацію кроликів, яких утримують для промислового вирощування і тих, які кролівники вирощують для себе просто недоцільно робити у ветеринарних клініках. Тому початківці кролівники повинні завчасно потурбуватися про закупівлю необхідних вакцин для кроликів, які можна купити у ветеринарних аптеках. Ми пропонуємо кролівникам сертифіковані вакцини за доступними цінами. Дізнатися про те скільки коштує щеплення для кролика, ціни на вакцини для кроликів, які пропонуємо ми, а також ознайомитися з інструкціями по застосуванню вакцин для кроликів можна на сайті магазину ветпрепаратів для кроликів Нові Кролі.

Продам щеплення від міксоматозу кролів

Щеплення кролям від міксоматозу необхідні як при утриманні кролів в домашніх умовах, так і при промисловому розведенні кроликів. На ряду з хворобою ВГХК кроликів міксоматозу кроликів вважається вірусним захворюванням кролика, попередити яке зможе тільки вакцинація кроликів. Передається міксоматоз через укуси комах, в основному комарів і в основному не піддається лікуванню. При захворюванні міксоматозом кролики пухнуть і гинуть. Вакцинацію кролів від міксоматозу роблять або комплексною вакциною, яка захищає і від міксоматозу і від ВГБК, або спеціальними вакцинами суто від міксоматозу кролів. Купити вакцини проти міксоматозу кроликів можна в спеціалізованому магазині-ветаптеці Нові кролі. За допомогою кур'єрських служб доставки ми доставимо всі необхідні вакцини для кролів у ваш населений пункт, при цьому дотримуючись необхідний температурний режим транспортування вакцин. Магазин для кроликів Нові кролі допоможе вам зібрати аптечку кролівника. Необхідні ліки для кроликів ви знайдете на сайті магазину для кроликів Нові Кролі.

Жива вакцина для кроликів Міксорен

Купити чеську вакцину для кроликів Міксорен для профілактики хвороби кроликів міксоматозу можна в онлайн ветаптеці Нові Кролі. Міксоматозом кролики можуть захворіти несподівано після укусу комара, який є рознощиком хвороби міксоматозу. Перешкоджати цьому захворюванню кролик зможе, якщо у нього вироблений активний імунітет у міксоматозу. Виробленню імунітету до міксоматозу кроликам допомагають вакцини від міксоматозу. Вакцина Міксорен застосовується як профілактичне щеплення кроликам, які мають бути здоровими. Від міксоматозу кролів щеплення захищає кроликів близько року. А починати вакцинацію кроликів Міксореном можна з 10-тижневого віку. Вакцина проти міксоматозу кролів Міксорен може вводитися кроликам як підшкірно або методом проколу вуха, так і безголковим методом. При розробці та дослідженні вакцини Міксорен не виявлено негативних впливів вакцини на розвиток плода і стан здоров'я самки кролів у період вагітності. Щеплення кроликам від міксоматозу за допомогою вакцини Міксорен допоможуть їм залишатися довго здоровими і захищеними від такого інфекційного захворювання кроликів як миксоматоз. Вакцини Міксорен і інші вакцини для кроликів ми можемо вислати в будь-яку точку України, де є кур'єрські служби доставки. При переправленні вакцин зберігається необхідний для них температурний режим, що дозволяє отримати їх в активному вигляді і збереженому якості.

Продам Песторін від ВГХК кроликів

Песторін (ГХК) вакцина інактивована використовується для профілактики кроликів проти вірусної геморагічної хвороби кроликів. До складу цієї вакцини для кроликів входить вірус геморагічної хвороби кролів, штам сАМР V-351 хв. 640 ДАТ макс. 1024 ГАО, до якого і виробляється імунітет кроликів після вакцинації кролів. Починати вакцинувати кроликів можна з 10 тижневого віку. У щеплених кролів імунітет до ВГХК розвивається через 10 днів після вакцинації і триває протягом 1 року. Виробник вакцини Песторін чеська компанія Біовета не рекомендує змішувати вакцину Песторін з живою вакциною проти міксоматозу кролів. Не змішуючи, окремо вакцину Песторін можна застосовувати кролям з живою вакциною проти міксоматозу, якщо це також вакцина виробництва Біовета, наприклад, Міксорен. У кролівництві вакцинація кроликів проти ВГБК і міксоматозу відіграє важливу роль для збереження здоров'я і життя кроликів. ВГБК у кроликів майже не залишає їм шансів вижити. Вакцина проти ВГХК кроликів Песторін дає кроликам захист від цього вірусної хвороби кроликів. Песторін вакцину ВГХК купити можна в спеціалізованій ветеринарному магазині для кроликів Нові Кролі. Ветаптека Нові кролі - це широкий вибір ветпрепаратів для кроликів. Висилаємо препарати для кроликів по всій Україні.

                


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: